Z důvodu respektování nařízení vlády ze dne 14. 03. 2020 o posílení preventivních opatřeních v souvislosti s COVID-19, jsme se rozhodli uzavřít školu pro veřejnost od 18. 03. 2020 do odvolání.

Možnost vyžádání formuláře „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)“ bude nadále dostupné pro veřejnost na telefonním čísle 601 557 921 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Formulář bude školou potvrzen a následně zaslán zákonnému zástupci v elektronické podobě na email.

Pro další informace sledujte www stránky školy a veřejnoprávní media. Veškeré zásadní informace se budeme neprodleně snažit předávat.

Mgr. Zdeněk Hnilička