Provoz ŠD

modre   Ivana Krpatová
fialove   Klára Šafářová
bile   Hana Hubáčková

Prostory školní družiny jsou účelově vybaveny tak, aby poskytly dětem vše, co potřebují k odpočinku a relaxaci. Každý den se děti věnují jiné zájmové činnosti. Máme možnost využívat kuchyňku, počítačovou učebnu a hřiště. Připravujeme zajímavé projekty, výlety a celodružinové akce, např. Karneval, Družinovou akademii, Superstar. Výhodné umístění školy, blízko centra města, nám umožňuje i bohaté kulturní vyžití, navštěvujeme kino, divadlo, muzea, Jihočeskou knihovnu, Dům dětí a mládeže a různé jiné kulturní nebo vzdělávací akce pořádané městem ČB. Víme, že pobyt na čerstvém vzduchu je velmi prospěšný, proto využijeme každé příležitosti a vyrážíme do přírody.

PLATBY ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU

PLATBY ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU za období září – prosinec ve výši 600,- budou probíhat přes on-line školní pokladnu, splatné budou do 15. 10. 2019.

KONTAKTNÍ ÚDAJE
Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice