Třeťáci ze Základní školy Dukelská si v rámci výuky prvouky prohlédli českobudějovickou radnici a zjišťovali, jak vlastně úřad funguje, kdo město vede, co je to zastupitelstvo, s čím občané nejčastěji přicházejí a mnoho dalších informací. Zaujali je také sochy ctností i včelí úly na střeše radnice. Paní primátorce Dagmar Škodové Parmové předali své práce na téma: Co mám na Budějovicích rád a co mi v Budějovicích chybí. „Děti svět dospělých obohacují, byly skvělé, spontánní a zvídavé. Ráda jsem si s nimi i jejich paní učitelkou Kateřinou Černou povídala a podněty na zlepšení určitě využiji. Byla to taková pěkná a příjemná pondělní návštěva,“ uvedla primátorka.

Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici
Školáci si prohlédli radnici