Čarodějnická stezka - aneb vysvobození čarodějnice ze zakletí

V pátek 28.dubna jsme v družině našli dopisy od zakleté čarodějnice s prosbou o vysvobození. Protože jsou děti velmi hodné, chtěly jí pomoci. Proto jsme se i přes nepříznivou předpověď počasí vypravili na Čarodějnickou stezku. Cestou musely děti plnit náročné čarodějnické úkoly, aby čarodějnici vrátily její nadpřirozené schopnosti. Za každý úkol získaly indicii, podle které později zjistily její jméno. Přestože nám počasí opravdu nepřálo, čarodějnici se dětem na konci stezky přece jen podařilo vysvobodit pomocí bublajícího lektvaru a zaklínadla. Ta se dětem odvděčila tím, že jim předala tajný dopis s cestou k pokladu.

Moc děkuji paní učitelce Mgr. Kateřině Plíškové a dívkám z 9.B, s jejich pomocí si děti užily moc krásné odpoledne.